Call of Duty powróci do II wojny światowej

Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, kolejna odsłona Call of Duty przeniesie nas ponownie do czasów II wojny światowej.

Nowa odsłona serii Call of Duty po raz kolejny przeniesie nas w realia II wojny światowej. Według wielu źródeł mieliśmy otrzymać alternatywną wersję historii, w której wojna nie zakończyła się w 1945 roku. Teraz jednak, jak podaje serwis Eurogamer, który w pewnym stopniu miał zweryfikować źródła tych plotek, Call of Duty: WWII – Vanguard (obecny tytuł roboczy) będzie kontynuować fabułę z Call of Duty: WWII z 2017 roku. Zdaniem dziennikarzy wszelkie teorie dotyczące alternatywnej wersji rzeczywistości w nowej części są jednak mało prawdopodobne.

Redaktorzy serwisu Eurogamer wspominają również o wypowiedzi dyrektora finansowego korporacji Activision, Dennisa Durkina, który zdradził, że na ostatni kwartał bieżącego roku firma przygotowuje dużą premierę – to z kolei zgadzałoby się z utrzymywaną dotychczas tradycją serii Call of Duty.

Ponadto wspomniano o możliwym (i bardzo prawdopodobnym) połączeniu Vanguard z Call of Duty: Warzone. Choć serwis Modern Warzone twierdzi, że integracja jest niemalże pewna, serwis Eurogamer nie jest do końca przekonany, czy to prawda. Warto jednak zaznaczyć, że połączenie z Warzone gry Call of Duty: Black Ops – Cold War znacząco zwiększyło sprzedaż drugiego tytułu. Co raczej nie jest zaskoczeniem.

Pozostaje czekać na oficjalne informacje – powyższe są jedynie plotką i zalecamy podchodzić do nich z odpowiednią dozą ostrożności.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *