Kooperacyjny survival z zombie od twórców PUBG Mobile

Gra ma zadebiutować jeszcze w tym roku.

Firma Tencent poinformowała, że jeszcze w tym roku na komputerach osobistych oraz urządzeniach mobilnych zadebiutuje Undawn – kooperacyjna gra survivalowa osadzona w postapokalitptycznym świecie opanowanym przez zombie. Nie znamy dokładnej daty premiery, ale wiemy, że za produkcję odpowiada ekipa Lightspeed & Quantum Studios, czyli twórcy PUBG Mobile.

Przy okazji Undawn chcemy stworzyć zupełnie nowy typ gry akcji, który łączy w sobie swobodę otwartego świata z elementami RPG, co pozwoli całkowicie zrewolucjonizować gatunek, niezależnie od platformy” – powiedział Rick Li, producent wykonawczy w Lightspeed & Quantum Studios.

Niestety deweloperzy nie ujawnili zbyt wielu informacji na temat Undawn. Na oficjalnej stronie gry znaleźć można kilka grafik promocyjnych, a także krótki zwiastun. Deweloperzy zapewniają, że ich nadchodząca produkcja zaoferuje otwarty świat, w którym spotkamy zarówno krwiożercze zombie, jak i innych graczy.

W trakcie zabawy będziemy mogli wymieniać się surowcami z pozostałymi uczestnikami, a także nawiązywać z nimi sojusze. Nic nie stoi także na przeszkodzie, aby przystąpić do walki i spróbować siłą przejąć zasoby innych graczy. W Undawn ma pojawić się także crafting oraz system rozwoju postaci.

Źródło: gram.pl

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *