Kolejna gra za darmo w Epic Games Store

Dziś o godzinie 17:00 polskiego czasu w sklepie Epic Games Store udostępniona zostanie za darmo gra przygodowa Tales of the Neon Sea.

Dziś o godzinie 17:00 czasu polskiego w sklepie Epic Games Store udostępniona zostanie całkowicie za darmo kolejna gra – tym razem będzie to gra przygodowa pod tytułem Tales of the Neon Sea. Produkcja niezależnego studia Palm Pioneer zadebiutowała pierwotnie na komputerach osobistych 30 kwietnia 2019 roku i niecały rok później pojawiła się także na urządzeniach mobilnych z systemem iOS. W przyszłym roku ma natomiast zostać wydana na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz na Nintendo Switch.

Tales of the Neon Sea to przygodówka typu point-and-click. Przenosimy się do cyberpunkowego miasta pełnego kolorowych neonów, gdzie jako były detektyw, Mr. Mist, próbujemy rozwiązać zagadkę tajemniczego mordercy. Gra pozostanie darmowa przez okrągły tydzień, czyli do następnego czwartku (8 kwietnia) – po dodaniu gry do swojej biblioteki zatrzymujecie ją na zawsze. Pamiętajcie, że do godziny 17:00 nadal możecie odbierać Creature in the Well.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *