Jump to content
Existing user? Sign In

Sign InSign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Rekrutacja!

Zajrzałeś do nas i stwierdziłeś, "wow, ale tu jest zajebiście! Chce tu zostać!" - Świetnie, mamy dla Ciebie propozycję! - Rozwijaj własne umiejętności i spełniaj marzenia razem z nami! Otwarliśmy rekrutacje na stanowiska forumowe! Każda ambitna i chętna do pracy osoba jest mile widziana :). Spróbuj swoich sił i miej jeszcze większy wpływ na rozwój naszej społeczności.

Odświeżone dGry

Nowe dGry.eu? Tak! Dziś na naszym forum odmieni się naprawdę dużo! Zmieniliśmy stary styl na nowy, dodaliśmy nowe udogodnienia, poprawiliśmy kilka błędów, a to dalej nie wszystko! Więcej informacji uzyskacie klikając przycisk poniżej!

Wiadomości ze świata gier

Nowy dział na forum "Wiadomości ze świata gier" - Nowości ze świata gier!

Sign in to follow this  
Jedrzej

Wiedźmin: Netflix niedługo wznowi prace nad serialem

Recommended Posts

wiedzmin-serial-netflix.jpg

Angielskie studio, w którym kręcony był Wiedźmin Netflixa, zaczynają się znowu otwierać. A to oznacza rychłe wznowienie prac nad serialem.

 

Wygląda na to, że Henry Cavill, czyli serialowy Wiedźmin, wkrótce wróci do pracy. Gwiazdor serialu jeszcze do niedawna zabijał wolny czas malując figurki Warhammera i tworząc memy ze swoim udziałem. Wszystko przez pandemię koronawirusa, która wstrzymała prace nad serialem, szczególnie po tym, jak wykryto go u jednego z aktorów. Jednak najnowsze doniesienia wskazują na to, że studia filmowe w Wielkiej Brytanii znów są otwierane – dotyczy to także studia współpracującego z Netflixem.

Pierwszy sezon serialu o Geralcie filmowano głównie na Węgrzech, ale też w Hiszpanii i w Polsce. Potem prace przeniesiono do Wielkiej Brytanii, ale w marcu wszystko się zatrzymało. Teraz wszyscy pracują nad tym, by przemysł filmowy stanął na nogi, a brytyjskie służby i władze określiły wytyczne pracy na planach zdjęciowych. Jednak decyzja o powrocie do pracy należy i tak do każdego studia filmowego z osobna. Dwa już wznowiły prace i trwa uruchamianie kolejnych.

Sam Netflix jeszcze nie wydał oficjalnego oświadczenia na temat wznowienia zdjęć do Wiedźmina. Ale Cavill

Ukryta zawartość

    Aby zobaczyć zawartość musisz się Zalogować!
już dał znać, że jest gotów wrócić do pracy.


4wKM9Wd.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

Forum Tools

Flag Counter

All rights reserved 2020 © dGry.eu Powered by Invision Community

O nas

Małe co nie co o dGry.eu

Serwis dGry.eu został założony 12 maja 2020 roku, naszym głównym celem jest tworzenie razem z wami społeczność graczy! Dokładamy wszelkich starań tworząc oraz ulepszając nasze forum, dzięki czemu przeglądanie forum u nas to sama przyjemność! Przekonaj się dołączając do nas. Zawsze stawiamy na jakość nie na ilość. Zebraliśmy ekipę doświadczonych osób do prowadzenia tego całego projektu dla was - graczy. Staramy się iść zawsze o krok do przodu, codziennie myślimy nad dalszym rozwojem. To dzięki tobie nadal istniejemy, a każdy kolejny dzień pokazuje, że warto to dalej robić.

Social Links

Gdzie nas znajdziesz?

Facebook Discord Instagram Teamspeak

Administracja

Lista Administracji dGry

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..